بیندیشیدو ثروتمندشوید

بیندیشیدو ثروتمندشوید

چکیده :

ناپلئون هیل با الهام از اندرو کارنگی که رمز موفقیت خود را برای او شرح داده بود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را به رشته تحریر درآورده است. هیل برای نوشتن این کتاب به مدت 20سال به تحلیل زندگی صد مرد نامی پرداخت و حاصل آن را به‌صورت 13 گام برای رسیدن به ثروت شرح داده است. این کتاب چگونگی دست‌یابی به هدف را توضیح می‌دهد.

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

در این کتاب می‌توان به این پی برد که توانگری تنها با معیار پول قابل اندازه‌گیری نیست و دوستی‌های ادامه‌دار، مناسبات خانوادگی و احساس درک همدلانه میان همکاران نعمت بزرگی است که اسباب آرامش ذهن می‌شود.

بنا به گفته هیل ثروت نصیب کسانی می‌شود که سخت‌کوش‌اند و از مداومت لازم برخوردارند. وقتی اندیشیدن را شروع می‌کنید و ثروتمند می‌شوید درمی‌یابید که ثروت با یک حالت ذهنی آغاز می‌شود، باید هدف مشخصی داشته باشید. یکی از نقاط ضعف اشخاص این است که از غیرممکن حرف می‌زنند. همه آن چیزهایی را که به نتیجه نمی‌رسند می‌دانند، همه از نشدنی‌ها حرف می‌زنند. موفقیت از آن‌کسانی است که ذهنیت موفق دارند و شکست از آن‌کسانی است که بی‌تفاوت اجازه می‌دهند ذهنیت شکست در آن‌ها نفوذ کند.

آنچه را مغز انسان تصور و باور کند به آن می‌رسد

کلمات کلیدی : بیندیشید ثروتمندشویدبیندیشیدثروتمندشوید ناپلئون هیلکتاب بیندیشید ثروت مند شویدکتاب بیندیشید ثروتمندشویدکتاب الکترونیکی بیندیشید ثروتمندشویدکتاب الکترونیکی بیندیشید ثروت مندشویدکتاب بیندیشید ثروتمندشویدناپلئون هیلکتاب بیندیشید ثروت مندشوید ناپلئون هیلدانلود کتاب بیندیشید ثروت مندشویددانلودکتاب بیندیشید ثروتمندشویددانلودکتاب بیندیشید ثروت مند شوید ناپلئون هیلدانلود کتاب بیندیشید ثروتمند شوید ناپلئون هیلدانلود رایگان کتاب بیندیشید ثروت مندشویددانلودرایگان کتاب بیندیشید ثروتمندشویددانلود رایگان کتاب بیندیشید ثروتمند شوید ناپلئون هیلدانلود رایگان کتاب بیندیشید ثروتمندشوید ناپلئون هیلدانلود رایگان کتاب الکترونیکی بیندیشید ثروت مندشویددانلودرایگان کتاب الکترونیکی بیندیشید ثروتمند شویددانلود رایگان کتاب الکترونیکی بیندشید ثروتمندشوید ناپلئون هیلدانلود رایگان کتاب الکترونیکی بیندیشید ثروت مندشوید ناپلئون هیل

نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

امارگیر حرفه ای سایت