21راز میلیونرهای خودساخته

21راز میلیونرهای خودساخته

چکیده :

 کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته کتاب حاضر ،حاصل 15 سال تحقیق ،تدریس و تجارب شخصی برروی موضوع میلیونرهای خودساخته است.این نوشتار دربرگیرنده ایده هاو راهبردهای کلیدی است که پس از مطالعه صدها کتاب و هزاران مقاله درمورد جمع آوری ثروت به دست آمده.این ایده ها و راهبردها آزمایش و ثابت شده به وشکلی ساده و قابل استفاده ارائه شده اند تاشما بتوانید بلافاصله آنهارا آموخته و به کار بگیرید.

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نویسنده کتاب برایان ترسی می باشد که  اومیلیونر خود ساخته و یکی از باهوش ترین و باتجربه ترین سخنوران و مربیان در دنیای امروز است. برایان بیش از 25 سال و طی فرآیند یاد گرفتن اینکه چرا بعضی افراد موفق تر از دیگران هستند از فقر به ثروت رسیده است. در این کتاب صوتی او بهترین قوانین و اصولی که تا به حال در تاریخ بشری برای رسیدن به ثروت شخصی کشف شده است را با شما در میان می گذارد
آنچه که قرار است در کتاب 21 راز میلیونر های خودساخته یاد بگیرید می تواند زندگی شما را متحول کند. این ایده ها، بینش ها و راهبردها جایگاه پرش به سوی موفقیت های مالی برای میلیون ها مرد وزن در هر دوره ای از زندگی بوده است. به کار گیری این اصول، ساده، مؤثر و تقریباً اسان است. هر یک از آن ها حاصل پژوهش های جامع و مصاحبه با میلیونر های خودساخته است. همه ی این ایده ها بارها و بارها آزمایش و امتحان شده، اگر شما نیز آنها را در زندگی تان به کار ببندید، قطعاً جواب می گیرید.
یک خبر خوب! حقیقتاً همه ی این افراد با هیچ شروع کرده اند.
بیش از 90% کلیه افراد موفق امروز، در آغاز فقیر یا تقریباً فقیر بوده اند. هر میلیونر خودساخته به طور متوسط 2/3 (سه و دو دهم) بار ورشکست یا تقریباً ورشکست شده است. اکثر افراد ثروتمند بارها با شکست مواجه شده اند تا اینکه نهایتاً از فرصت مناسب استفاده کرده اند و آن را به موفقیت مالی تبدیل نموده اند. و آنچه را که صدها، هزار و بلکه میلیون ها نفر توانسته اند انجام دهند، شما هم می توانید.

نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

امارگیر حرفه ای سایت